Uzupełnianie wapnia i magnezu dietą

dlaczego nie można łączyc białek zwierzęcych czy białko jajka z mięsem lub rybą będzie dobrze się trawic ? czy to prawda, że tłuszcz 10g zabija białko mięsa, twarogu ? co właściwie się dzieje ? czy to prawda, że człowiek może trawic ograniczone ilosci, białka, tłuszczu tylko 10g na godzinę, a wchłaniac w ile można czasowo ? czy jak strawię 30g białka przez 3h to wchłonę to w godzinę? jak uzupełniac magnez i wapno jedząc kaszę, mięso, rybę skoro magnez, wapno działa alkaizująco

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu uzyskania szczegółowych porad dietetycznych i ustalenia optymalnego dla Pana planu żywieniowego zalecam konsultację u dietetyka. Pozdrawiam.