Uzupełnienie braków zębowych

Witam mam 22 lata mam problem z uzębieniem kilka mam usuniętych i mnóstwo do leczenia i wyrwania nie stać mnie na to by wstawić implanty a obawiam się że proteza koronki może wypaść i nie wyglądać naturalnie bardzo bym chciała szeroko się uśmiechnąć i czuć się z tym dobrze że mam ładny a nie straszny uśmiech którego się wstydzę i mam problemy zdrowotne przez to co mam robić błagam o pomoc...

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Niestety uzupelnienia refundowane przez NFZ w tak młodym wieku pacjenta i w dłuższej perspektywie czasu pogorsza tylko stan uzebienia, najbardziej ekonomicznym rozwiazaniem pozwalajacym w bardzo prosty sposób zachować higiene jest wykonanie protez szkieletowych z zasuwami
Prosze o kontakt
Pozdrawiam
Lek., lek.stom.Bogdan Jaremczuk

Braki zębowe można uzupełniać protezą, mostem lub implantami.Wszystkie podane rozwiązania występują w różnych cenach m.in. w zależności od rodzaju zastosowanego materiału i gabinetu, w którym praca będzie wykonywana. Dobra pracownia protetyczna i dokładny dentysta potrafią nawet zwykłą protezą kosmetycznie odtworzyć braki zębowe. Pozdrawiam