Uzupełnienie braków zębowych mostem

Witam i proszę o radę. Dziś usunięto mi 5 i 6 dolną z jednego łuku. 4 jest zdrowa, 7 leczona kanałowo. Na implant mnie nie stać. 1. Stąd pytanie czy jest możliwość wstawienia mostu na włóknach szklanych? 2. Jeśli nie, czy most tradycyjny, z opiłowaniem 4 i 7 jest dobrym rozwiązaniem? Boję się, że za kilka lat most będzie trzeba zdjąć bo opiłowane zęby będą nadawały się do leczenia kanałowego (w przypadku 7 ponownego) lub usunięcia...

Myślę,że specjalista protetyk po analizie radiologicznej i bezpośrednim badaniu zaproponuje najlepsze rozwiązanie uzgadniając wykonanie stosownego uzupełnienia z Panią.Każe z rozwiązań wymaga dobrej analizy i rzetelnego przygotowania.