Użycie zwykłych szwów przy operacji ręki

Witam.Mam pytanie.Miałem operowaną rękę kilki lat temu.W mięśniach przyszyte były zwykle szwy, a nie rozpuszczalne.Czy da się jeszcze coś z tym zrobic,by nie stracic palców?

Witam. Skąd to pytanie??? Rana zagoiła się czy nie? palce są ruchome czy nie ? odpadają?? Usuwanie szwów z tkanek po takim czasie nie wchodzi w rachubę, chyba, że ma Pan ochotę zepsuć sobie rękę.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowny Panie - zbyt mało informacji, aby odpowiedzieć. Co to znaczy "by nie stracić palców" - jakie sa objawy?.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.