Używanie przez mężczyzn mokrych chusteczek do higieny intymnej

Mam pytanie . Czy mężczyzni mogą używać chusteczek do higieny intymnej , podczas upałów, czy w pracy , lub na spacerze , aby uczymać higienę intymną swojch genitaliów.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do używania chusteczek do higieny intymnej przez mężczyzn.