V Leiden, który zwiększa predyspozycje do krzepnięcia krwi, a 26. tydzień ciąży

Witam! Jestem w 26 tygodniu ciazy. Ostatnio dowiedziałam się że jestem genetycznie obciążona po mojej mamie czynnikiem V Leiden który zwiększa predyspozycje do krzepnięcia krwi. W związku z tym lekarz zalecił mi stosowanie profilaktycznie leku Clexane 400mg. Czy stosowanie tego specyfiku w momencie, kiedy wyniki mojej krwi są w normie i dotychczas nie znaleziono żadnych skrzepów, może być niebezpieczne dla dziecka? Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceniamimlekarza prowadzacego. Nie sadze aby zaszkodzilo