Vitotal dla mężczyzn a staranie z mężem o dziecko

Witam, staramy się z mężem o dziecko i mąż zastanawia się nad stosowaniem tabletek vitotal dla mężczyzn. Od 3 miesięcy (z drobnymi przerwami) mąż suplementuje: cynk, witaminę E, kwas foliowy, wcześniej trochę witaminy C. Mąż ma nieduże nadciśnienie tętnicze, bierze leki. Chcielibyśmy zmienić łykanie kilku tabletek na 1 i pomyśleliśmy o tabletkach vitotal dla mężczyzn, suplement może mieć mniejszą dawką tych witamin, które łykał do tej pory - z nastawieniem nie tylko na poczęcie dziecka ale i na ogólne uzupełnienie witamin. Czy Vitotal dla mężczyzn będzie odpowiedni. Czy mąż mógłby suplementować vitotal dla mężczyzn zamiast wymienionych wyżej witamin, które bierze w tym momencie? czy vitotal dla mężczyzn ma odpowiednią ilosć substancji, który wesprze organizm z nastawieniem na poczęcie dziecka. Zależy nam też na wzmocnieniu organizmu i ochronie przed infekcjami. Vitotal dla mężczyzn się do tego nadaje czy lepiej wybrać coś innego? Proszę o poradę i szczere sugestie.

Dzień dobry,

Przede wszystkim na samym początku powinni Państwo zmienić tryb życia na bardziej zdrowy - zwiększyć aktywność fizyczną oraz zmienić dietę!!
Nadwaga i otyłość, a także niedowaga negatywnie wpływają na płodność zarówno kobiety jak i mężczyzn, dlatego sugeruję wizytę u dietetyka.
Głownie należy suplementować kwas foliowy, który pod wpływem obróbki termicznej ulega inaktywacji. Witaminę E i selen można dostarczyć w diecie z orzechami brazylijskimi i ziarnami słonecznika.
Dzienne zapotrzebowanie na witaminę C pokryje szklanka soku pomarańczowego śweżo wyciśniętego.

Vitotal wcale nie ma fajnego składu. Lepszy skład ma BodyMax Plus.
Proszę pamiętać że żaden preparat nie zastąpi zdrowej diety.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek