W części tyl. ognisko niejednorodne śr 12mm

Czy moje wyniki są w normie czy są złe? Prawy płat : 18x23x40 W części tyl. ognisko niejednorodne śr 12mm W części przedniobocznej ognisko hypo śr. 7mm Cieśń: Lewy płat o wym: 16x21x41 Echogenność: jw. W części środ. ognisko hypo śr 5mm

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Proszę powtórzyć pytanie i napisać czego dotyczy badanie.. Jeżeli tarczycy, to wskazany jest kontakt z lekarzem zlecający, wykonanie badania i dalsza weryfikacja stwierdzonych zmian - najprawdopodobniej zostanie wykonana w tym przypadku biopsja.