W jaki sposób dogadać się z matką?

Dzien dobry. Ciagle sie kloce z mama przez jej partnera nie moge sie z nia dogadac, ja mam 22 lata mam juz swoje zycie i dzieci i nie mieszkam z mama,tylko jak do niej ide to nie moge sie z nia dogadac mama obraza sie obyle co a ja czuje sie nie kochana Przez mame gardzona odpychana prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam robic

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Witam, napisała Pani że kłóci się z mamą, przez jej partnera. Mama obraża się na Panią przez co czuje się Pani przez nią niekochana, gardzona i odpychana. Z drugiej strony jest już Pani dorosła, samodzielna, nie mieszka z rodzicem, ma własne dzieci. Proszę skorzystać z pomocy psychologa i psychoterapii. Warto się zastanowić nad Pani relacją z mamą, czemu czuje się Pani odrzucona. Proszę się zastanowić czego oczekuje po rodzicu, jaka relacja byłaby dla Pani satysfakcjonująca, czy można ją osiągnąć i porozmawiać o tym z mamą. Pozdrawiam serdecznie