W jaki sposób domowymi sposobami wyleczyć się z problemów ze wzwodem?

Mam na imię Kamil i mam 23 lata. Od kiedy poznałem nową dziewczynę mam problemy ze wzwodem. Na początku jest ok, ale gdy zakładam prezerwatywę robi się miękki. Nigdy wcześniej z poprzednimi dziewczynami nie miałem takiego problemu. Pracuję na nocne zmiany i często jestem zmęczony, pale papierosy, unikam alkoholu, nie mam nadwagi, nie zażywam narkotyków. Czy jest jakaś dieta, ćwiczenia, które mogłyby pomóc?

Witam!

Istotną przyczyną kłopotów z osiągnięciem wzwodu jest kondycja fizyczna. Znaczny wpływ ma więc ogólne przemęczenie i nieregularny tryb życia, a także nałogowe palenie tytoniu.
Innym powodem może być stosowanie prezerwatywy obniżającej doznania podczas stosunku, zwłaszcza, gdy do tej pory nie stosowano takiego rodzaju zabezpieczenia.

Zalecam ustabilizowanie codziennego rytmu oraz ograniczenie lub eliminację nałogu, a w przypadku braku samoistnych rezultatów - konsultację ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam