W jaki sposób karmić niemowlaka, by przybierał na wadze?

Syn ma 8 mc,bylam go zwazyc i w ciagu miesiaca przybral jedynie 140 g.Dodam ze rano przed wazeniem zrobil duza kupe i dzien wczesniej wieczorem tez duza.Wazy 8.360 kg.Gdy sie urodzil wazyl 3.400 kg.Do tej pory idealnie przybieral na wadze,na siatce centylowej wrecz ksiazkowo.Ostatnio cos nie ma apetytu,goraco,daje mu nowe rzeczy do jedzenia-niezawsze mu smakuje.Ciezko mu cos wcisnac-chyba ze sie zabawi czyms!Je kaszki,zupki-sama gotuje,owoce,mm.Dalej karmie piersia.Czy mam sie martwic???

Proponuję wykonać badania morfologia rozmaz crp badanie ogolne moczu i ponownie zgłosić sie do pediatry celem ustalenia braku przyrostu wagi/przybral za mało!/