W jaki sposób leczy się zakrzep w łydce?

Podczas stania widze u siebie kulke na zyle. Wydaje mi sie ze to zakrzep. Jak leczy sie zakrzep w lydce? Dziekuje

Proszę udać się do lekarza. Widoczne powierzchniowe zmiany żylne to najczęściej żylak, czyli rozszerzenie żylne. Nawet jeśli dochodzi do zmian zakrzepowych w naczyniach powierzchniowych to nie są one groźne. Leczenie zachowawcze u lekarza poz lub zabiegowe u lekarza chirurga.