W jaki sposób leczy się zespół pustego nosa?

Od 7 lat zatyka mi się raz lewa dziurka, a raz prawa w nosie w zależności od pozycji. Budzę się w nocy. Miałem 4 konchoplastyki (2 radiochirurgie, 1 przypalanie i 1 zamrażanie). Teraz po 6 miesiącach od ostatniej radiochirurgi czuje jakby mi się zmniejszył o wiele opór w nosie i czasami muszę oddychać czynnie, jakby nos sam nie pracował. Czy to może być zespół pustego nosa? Czy w Polsce to się leczy w ogóle, bo z tego co wiem ludzie na tą chorobę są skazani na pastwę losu?

nie znam pojęcia pustego nosa. przestań już się operować bo to się źle dla Ciebie skończy! MASZ JAKĄŚ OBSESJĘ NA TYM PUNKCIE.poradź się może psychologa? może psychiatry?