W jaki sposób leczyć bezdech?

proszę o odpowiedź ponieważ mam problem z bez dachem jak mogę to wyleczyć czy są leki na to ...

Witaj , Jak stopień bezdechu ? Od tego wiele zależy. Najczęściej przyczyną bezdechu jest wiotkie podniebienie, ale moż to być także skrzywiona przegroda, przerost nasady języka , przerośnięte migdałki podniebienne, wiotka nagłośnia oraz krtań. Nie da się jednoznacznie określić jednej metody leczenia