W jaki sposób leczyć bielactwo?

witam. O.k półtora roku temu stwierdzono u mnie bielactwo. Pani dermatolog nie powiedziała mi nic na temat tej choroby i tego jak można ją leczyć! Czytałam że są możliwości leczenia albo spowolnienia tej choroby i chciałbym się dowiedzieć co mogę w tym kierunku zrobić. Dodam jeszcze że mój przyrodni brat "MIAŁ" w moim wieku bielactwo ale to tylko trzy plamy i jemu się zatrzymało i od 7 lat się nie pokazuje więcej nic! a u mnie są to małe plamki i jest ich coraz więcej!..Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza dermatologa bez potwierdzenia choroby ciężko jest gdybać na temat leczenia