W jaki sposób leczyć ból w okolicach pępka?

Bardzo Pilne We wtorek byłem u lekarza rodzinnego w sprawie bólu w okolicach pępka, zostałem zbadany i powiedział że może to być zapalenie wyrostka. Dostałem od lekarza:Smekte,nospe,Peralgine i probiotyk. Ale nadal mnie bardzo boli. Mam straszne bóle w okolicach pępka. Kiedy kaszle ten bój się jest coraz mocniejszy. Boli mnie też bój w prawej łopatce. Co powinienem dalej robić ? Z góry serdecznie dziękuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli objawy nie ustąpiły po leczeniu zachowawczym wskazana ponowna kontrola u lekarza, być może konieczna będzie hospitalizacja, USG i badania krwi.
Pozdrawiam