W jaki sposób leczyć depresję u 37-latka?

5 lat temu trafiłem do poradni uzależnień skierowano mnie do psychiatry stwierdził że mam depresję dostałem Lerivon i przez 5 lat go biorę przez lekarza rodzinnego ale o co chodzi przez te lata chodzę tylko po receptę to znaczy żona ale jak wychodzę na miasto masakra jak auto zatrąbi brak słów już nie mam siły pisać muszę kończyć bo tel rozwalę krótko czy to jest Depresja

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy oraz obawy są wskazaniem do ponownej/osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej i leczenia.

Życzę Panu pomyślności i tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień dobry, warto do leczenia farmakologicznego dołączyć psychoterapię. Niestety leki antydepresyjne nie leczą one przede wszystkim blokują objawy choroby. Psychoterapia pozwoli skoncentrować się na przyczynach choroby oraz pozwoli zmienić swój tok myślenia, być może działania. Zacznie Pan bardziej rozumieć siebie a tym samym odzyska Pani chęć do życia, do działania. Wygra Pan z depresją.
Pozdrawiam A. Pacia