W jaki sposób leczyć górną dwójkę?

witam mam do leczenia kanalowego gorna dwojke,chcialam zapytac jak dlugo taki zab moze wytrzymac czy dac biala plombe czy ciemna,ktora jest mniej szkodliwa i trwalsza? mam 26 lat

Witam,

Trwałość leczenia zależy od wielu czynników, między innymi od częstości stawiania się na wizyty kontrolne, metody leczenia kanałowego, metody odbudowy zęba, stosowanych materiałów. Materiałem używanym w większości przypadków do odbudowy zęba po leczeniu kanałowym są materiały złożone, światłoutwardzalne, w kolorystyce zęba. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski