W jaki sposób leczyć problemy ze stawami?

Witam, od jakiegoś czasu (pół roku) zauważyłam u siebie problemy ze stawami, mianowicie praktycznie wszystkie strzelają i są jakby osłabione (szczególnie łokcie, kolana przy prostowaniu, nadgarstki) czy powinnam się z tym wybrać do jakiegoś lekarza ? Dodam iż jestem w trakcie diagnozy choroby tarczycy (Hashimoto)

Dzień dobry,

jeżeli nigdy wcześniej nie pojawiały się u Pani takie objawy to warto skontaktować się z lekarzem - lekarz rodzinny powinien dać Pani skierowanie do ortopedy.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga