W jaki sposób leczyć się w siódmym tygodniu ciąży?

Bardzo proszę o interpretację wyników: CMV IgG: REAKTYWNY AU/mL (DODATNI) - 215,800 (>6,000 Reaktywny) CMV IgM: REAKTYWNY Index (DODATNI) - 1,700 (> 1,000 Reaktywny) Jestem w 7 tygodniu i 2 dniu ciąży (Tydzień temu- kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży dostałam wysoką gorączkę ok. 38 stopni C, katar, suchy kaszel i dreszcze.Czy ten wynik oznacza że Dzidzi coś się stanie złego? Co mogę zrobić żeby pomóc Mojej Dzidzi?

Rekatywny=dodatni wynik w klasie IgM może wskazywać na świeżą infekcję wirusem cytomegalii; przy wysokim wskaźniku IgG jednocześnie infekcja zdaję się jednak nie być świeżą.
Myślę że wynik należy powtórnie oznaczyć za kilka tygodni.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska