W jaki sposób leczyć tę senność?

witam,mam 33 lata i od wielu lat meczy mnie senność ogromna,która utrzymuje sie non stop,oczy mi sie kleją cały dzienmógłbym spac cały dzien i noc i i budze sie dalej spiacy,najbardziej uporczywe jest dla mnie to ze mam taki brak koncentracji i normalnie odpływam,piach za oczami to norma,robilem sobie troche badan np tsh,tk,cukier,morfologia,ob,eeg,witamina d,badania na wątrobe,nerki,wszystko gra,meczy mnie ta sennosc totalnie,kiepsko mi sie funkcjonuje,depresji tez raczej nie mam ani nerwicy,mo

Witam,

nie wykluczałbym depresji nawet w przypadku braku obniżonego nastroju. Istnieją formy depresji, gdzie obniżenie nastroju nie jest podstawowym objawem a na plan pierwszy wysuwają się inne objawy (jak np obniżenie energii, wzmożona męczliwość, senność w ciągu dnia, zaburzenia snu w nocy oraz zmiany w zakresie apetytu).
Do zaburzeń nerwicowych zalicza się również neurastenię- której głównymi objawami może być męczliwość psychiczna i nadmierna senność.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl