Kobieta , 28 lat Witam. Jestem Katarzyna i mam 27 lat. Od 6 tygodni mam zawroty głowy, drżenie ciała, czuje się bardzo osłabiona aż do tego stopnia że byłam w szpitalu. Na początku mój lekarz stwierdził zapalenie ucha i zatok, przepisał mi antybiotyk i sterydy. Dużo to nie pomogło bo po tym wylądowałam w szpitalu, dostałam kroplówkę i po badaniach antybiotyk na zapalenie drug moczowych bo wykryto takie. 3 antybiotyk miałam na infekcje dróg rodnych. Nic nie pomaga, co mi może dolegać?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Tomografia komputerowaTomografia komputerowa jest badaniem radiologicznym pozwalającym na uzyskanie obrazów badanych struktur. Jest badaniem, które wykorzystuje promienie rentgena. Pozwala uzyskać wyraźne i szczegółowe zdjęcia narządów oraz kości.
  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Ostre zapalenie ucha środkowego

Badania sugerują, że wpływ na infekcje ucha środkowego ma genetyka

„Są głównym powodem, dla którego dzieci dostają antybiotyki, ale wyniki badań wskazują na lepszą metodę leczenia zapalenia ucha środkowego" - mówią naukowcy. Badacze mówią, że odnaleźli potencjalne genetyczne powiązanie z podwyższonym ryzkiem infekcji...