W jaki sposób leczyć zwłóknienia płuc?

dzien dobry.czy sa dostepne jakies leki na zwoknienie pluc. przyjmuje dosc duzo lekow na niewydolnosc serca i zylaki. coraz trudniej jest mi oddychac i szybko sie mecze. mam tez nadcisnienie i migotanie przedsionkow. ostatni rtg zwoknienie pluc. czy na zwloknienie pluc sa jakies leki i czy stosuje sie jakas rehabilitacje. prosze o odpowiedz. malgorzta.

Lek. Tomasz Budlewski

Są prowadzone w Polsce badania nad nowymi lekami w które to włącza się pacjentów po spełnieniu okreslonych kryteriów. Wiem że takie badania prowadzone są w Szpitalu Barlickiego w Łodzi. To choroba postępująca i póki co leczy sie jedynie objawy a nie przyczyny. Jedynie te programy eksperymentalne.