W jaki sposób mężczyzna może nabrać masy mięśniowej?

witam.moj partner jest bardzo szczupły ,chcialabym żeby przytyłchociaż z 15 kg i żeby wygladał jak normalny facet .rozmawialam z nim. mi mowił że sam wie że jest za szczupły.proszę powiedzieć co ma jeść żeby nabrał masy?

Produkty, których należy jeść więcej to np.:
- ryby, rośliny strączkowe, drób
- orzechy, owoce, owoce suszone
- kasze
- produkty mleczne (jogurt, maślanka, kefir) - 2-3 dziennie
- należy pamiętać o spożywaniu warzyw aby dieta nie była zakwaszająca

Trening najlepiej skonsultować z trenerem.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Witam
Za proces budowania masy mięśniowej odpowiada kilka czynników. Jednym z nich jest dobrze zbilansowana dopasowana indywidualnie dieta, w której będzie odpowiednia ilość białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin oraz składników mineralnych. Podczas budowania masy mięśniowej bilans kaloryczny musi być dodatni, inaczej efekty będą mizerne lub nie będzie ich wcale. Kolejną bardzo ważna sprawą będzie, rozpoczęcie regularnych treningów siłowych przez partnera. Bardzo ważna sprawą i nie wolno o niej zapominać jest również regeneracja, czyli odpowiednia ilość snu. Ponieważ mięśnie nie rosną podczas treningu siłowego, lecz w czasie regeneracji i odpoczynku. Jeśli zaś zwiększy tylko ilość spożywanego jedzenia, nie włączając do tego żadnej aktywności fizycznej, w większości powiększy swoją masę ciała o tkankę tłuszczową.

Pozdrawiam

http://www.zawadzki.fitdietetyk.pl