W jaki sposób mogę operować i wyprostować kręgosłup piersiowy?

Jaki sposób mogę kręgosłup piersiowy operować i wyprostować ?Nr kręgosłupa piersiowego wykazało Cechy choroby Scheuermanna. Pogłebiona kyfozy piersiowa. Sklinowanie trzonów kręgów 7-9.th. Liczne guzki Schmorla trzonów kręgów od Th 7 do L5 różniej wielkości, nierówne blaszki graniczne , bardziej w trzonie Th 11 oraz załamanie przedniej części płytek granicznych górnych trzonów kręgów Th 8 i 9 , bez obrzęku trzonów kręgów. Obniżona wysokość krążków Mk i ich dehydratacja bardziej znacznie na szczycie kyfozy. Drobne wypukliny krążków Mk od Th 6-10 wraz z pogłębioną kyfozą - modelowanie worka oponowego zniesiona przednia rezerwa płynowa i dyskretne wypukliny krążka , rdzeń kregowy wraz że stożkiem bez zmian ogniskowych. Pdp wykupiona tylnia krążka Mk C6/7 z modelowaniem worka oponowego

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wizytę u ortopedy, który oceni wyniki badań, zbada Panią i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!