W jaki sposób mogę opóźnić miesiączkę?

Witam. Mam pewien problem mam 6 dni do miesiaczki. Poprzednia mialam 2 dni za wczesnie.Czy jesli zaczne teraz brac tabletki antykoncepcyjne Harmonet to opoznie jakos miesiaczke? Zalezy mi na tym bo wyjezdzam w piatek a chcialabym opoznic miesiaczke o chociaz 3 dni. Czy jest jakas inna metoda by nie mies okresu? Nie bralam wczesniej tych tabletek ani zadnych innych od 2 lat. Dzis wzielam pierwszy raz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko ocenić reakcje organizmu, ponieważ powinno się zacząć przyjmować lek z pierwszym dniem miesiączki, jednak jest prawdopodobne że okres wystąpi dopiero po zakończonym opakowaniu.
Pozdrawiam