W jaki sposób mogę pozbyć się krostek z okolic piersi?

Bardzo bym była wdzięczna gdy by mi ktoś doradził jak pozbyć się krostek z okolic piersi i z samych piersi. Jakiś czas temu zaczęły mi na piersiach pojawiać się krostki ropne i zaczerwienienia. Niektóre z nich zniknęły lecz niektóre zostały. Mam także ślady po nich i nie jest to wygodne ponieważ wstydzę się chodzić w bluzkach z dekoltami, a zamiast nich wybieram T-shirty. Byłam również u dermatologa, brałam leki lecz i one mi nie pomagały. Pomóżcie.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Lokalizacja zmian jest nietypowa warto się zastanowić czy są to zmiany trądzikowe czy innego pochodzenia- proszę zwrócić uwagę czy zmiany nie są związane ze zmianami alergicznymi na przykład na stosowany proszek do prania czy płyn do płukania tkanin. Podobnie stosowane kosmetyki mogą przyczyniać się do powstawania zmian- balsamy, perfumy. Warto wykluczyć tę przyczynę zmian.

Skóra w tych okolicach jest wyjątkowo delikatna i wymaga odpowiedniej pielęgnacji - proszę spróbować kosmetyków przeznaczonych dla skóry z problemami trądzikowymi.
Wskazane jest też noszenie przewiewnej , naturalnej bielizny.

Polecam artykuły zamieszczone na tym portalu, między innymi:
http://portal.abczdrowie.pl/zapobieganie-zmianom-tradzikowym.

Pozdrawiam.