W jaki sposób mogę przybrać na wadze?

Dzień Dobry. Mam ogromny problem z przybraniem na wadze. Mimo, że nie prowadzę bardzo sportowego trybu życia, mam zaledwie dwa procent tkanki tłuszczowej. Niezależnie ile bym jadł i nawet jakby to były produkty powodujące u innych ludzi przybieranie na wadze(fastfoody itp.) to nic to nie zmienia. Chciałbym się zapytać, z czego może to wynikać i co ewentualnie mogę z tym zrobić.

Dzień dobry,
Warto zacząć od podstawowych wyników badań , szczególnie ważne może się okazać oznaczenie poziomu hormonów tarczycowych.
Ponadto zachęcam do skorzystania z porad dietetyka, który zbilansuje Panu odpowiednio jadłospis.
Pozdrawiam serdecznie