W jaki sposób mogę uniknąć wzrostu ciśnienia śródgałkowego powodowanego przez Nasonex?

Mam podejrzenia jaskry. Moje ciśnienie w oczach wynosi 20-21. NFI 24 i 21. W ciągu ostatniego roku przyjmowałam przewlekle Nasonex w związku z przewlekłym zapaleniem zatok i polipami nosa. Lekarz prowadzący twierdzi, że muszę te leki przyjmować regularnie do końca życia. Czy zmiana leku z Nasonex na np. Avamys może rozwiązać problem? W jaki sposób mogę uniknąć wzrostu ciśnienia śródgałkowego powodowanego przez Nasonex?

Lekarz, który zaleca Pani sterydy donosowe w jaskrze jast bebilem i naraża Panią na ślepotę. Proszę mu to powtórzyć i zgłosić to do Okregowej Izby Lekarskiej w celu pozbawienia go prawa wykonywania zawodu lekarza.