W jaki sposób mogę wykluczyć ciążę?

Witam,
mam 21 lat i duży niepokój. Biorę tabletki antykoncepcyjne Q*** i ostatnią miesiączkę miałam prawidłowo 3 października. Jakiś tydzień temu podczas kąpieli zauważyłam, że mój brzuch jest dziwnie zaokrąglony od łona, tak jak podczas ciąży (byłam w ciąży 4 lata temu, niestety synek zmarł), zaniepokojona zrobiłam test, który wyszedł negatywny.
Przez parę dni nie zwracałam uwagi na wielkość brzucha, ale wczoraj znów wydał mi się nienormalnie duży, więc powtórzyłam test, który nic nie wykazał. Chciałam się dostać do ginekologa w przychodni, ale wyszedł z pracy 2 godz. wcześniej, więc w akcie desperacji poszłam do internistki, opowiedziałam Pani doktor wszystko, ona przebadała mój brzuch, nie zauważyła w nim nic nienormalnego i przepisała coś na żołądek, choć mówiłam, że nie mam żadnych tego typu problemów.
Bardzo się boję, że jestem w ciąży, ale pewności nie mam, dlatego nie wiem, co mam robić, bo stosuję doustną antykoncepcję, pracuję fizycznie, palę, używam depilatora, a są to rzeczy, które mogłyby zaszkodzić maleństwu, jeśli jest, jak mam się dowiedzieć na 100%, czy jestem w ciąży?
Myślę, że to może być coś zupełnie innego, ale ciążę chciałabym wykluczyć na 1 miejscu, żeby dziecku nie szkodzić i nie mam pojęcia, jakie kroki podjąć.
Jutro robię badanie krwi i moczu, czy one mogą wykryć ciążę? Boję się także ciąży pozamacicznej, bo gdyby to była normalna ciąża, to biorąc pod uwagę wielkość mojego brzucha, test by ją na pewno wykrył, bo byłby to jakiś 3 miesiąc.
Nie wiem co mam robić, bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży jest znikome. Aby na podstawie badań krwi i moczu wykluczyć ciążę trzeba określić poziom hormonu-gonadotropiny kosmówkowej.

W Pani przypadku należy znaleźć przyczynę powiększonego obwodu brzucha. W tym celu należy wykonać USG jamy brzusznej.

Pozdrawiam