W jaki sposób mogę wyleczyć ten łojotok?

Od 2-3 lat zmagam się z łojotokiem. Gdy jest umiarkowana temperatura lojotok nie nasila sie tak mocno jak podczas wyższych temperatur. Po wytarciu twarzy z loju po godzinie jest to samo. Czy sa na to jakies leki, lub mozna temu jakoś zaradzić?

Dzień dobry

Tłusta warstwa na skórze przyciąga i zatrzymuje zanieczyszczenia, brud i kurz powodujące powstawanie zaskórników, a nawet infekcji bakteryjnych.
Prawidłowa pielęgnacja cery tłustej i łojotokowej wymaga zatem przede wszystkim regularnego i dokładnego oczyszczania przy pomocy preparatów przeznaczonych do tego typu cery.

Dużo informacji o pielęgnacji takiej cery zamieściłam na moim blogu: https://gabinetzdrowiaiurody.blogspot.com

Powinny Panu pomóc w doborze prawidłowej pielęgnacji i zabiegów

serdecznie pozdrawiam

IJ