W jaki sposób mogę zmienić swoje życie?

witam ,od pewnego czasu czuje ze moje zycie nie ma sensu jestem mloda kobieta,bez dobrego zawodu wiec sprzatam ta praca mnie przytlacza wstydze sie tego nie wiem jak sobie poradzic z wszystkim jak zmienic swoje zycie

Witam Panią. Stawić czoła wszystkiemu jest z pewnością zbyt przytłaczającą perspektywą. Potrzebuje Pani wprowadzać zmiany w swoim życiu stopniowo krok po kroku. Taka strategia daje większe szanse powodzenia (a pozytywne wzmocnienia w tym procesie są Pani bardzo potrzebne). Innym ważnym aspektem Pani sytuacji jest poczucie wartości. Proszę zwrócić uwagę jak Pani o sobie napisała. To podpowiada w jakiej kondycji jest Pani poczucie wartości. By wyznaczać sobie cele i by je osiągać potrzebujemy poczucia wartości i samooceny na odpowiednim poziomie. Przydatny może być tu bezpośredni kontakt z psychologiem. We Wrocławiu jest możliwa bezpłatna pomoc psychologiczna. Proszę spróbować w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Ma Pani wgląd, w to, że to co Pani robi nie odpowiada Pani.

A to znaczy, że stać Panią na wiele i ma Pani duże możliwości, choć być może nie jest Pani tego świadoma.

Może Pani zacząć od edukacji, jest wiele szkół państwowych i nieodpłatnych (tym bardziej, że mieszka Pani we Wrocławiu).

Powinna się Pani zastanowić, co by Pani chciała robić, co sprawiałoby Pani radość i za tym podążyć - akceptując wysiłek, który może pojawić się po drodze.

Życzę Pani dotarcia do swojej pasji,
Irena Mielnik-Madej