W jaki sposób można odbudować związek po zdradzie?

Witam,co mam zrobić by odbudować zdradę z mojej strony.zona chce rozwodu a ja bardzo zaloje tego co jej zrobilem.mamy dwójkę wspanialych dzieci.

Szanowny Panie, pytanie o to, co może Pan zrobić żeby odbudować związek najlepiej byłoby zadać żonie. To tak naprawdę ona i jej potrzeby są w tym momencie wyznacznikiem tego, co powinien Pan zrobić, aby żona chciała dać Panu drugą szansę. Niestety nie da się nikogo zmusić do związku. To że żona chce rozwodu świadczy o tym, że bardzo ją dotknęło Pana postępowanie i na ten moment nie widzi ona możliwości odbudowania relacji i ponownego obdarzenia Pana zaufaniem. Być może jak minie troszkę czasu będzie szansa powalczenia o żonę. Warto jednak zastanowić się dlaczego zdrada pojawiła się w Państwa związku. Zdrada jest przejawem niedomagań w relacji, dlatego warto zastanowić się, co niedomagało w Państwa związku i czy kolejnym razem się to nie pojawi. Proszę przemyśleć sobie również to dlaczego tak naprawdę chce Pan odbudować swoje małżeństwo. Pozdrawiam,
Monika Wysota

Witam,
warto żonie powiedzieć jasno o tym że Pan żałuje i chciałby odbudować związek. Warto w takich sytuacjach korzystać z pomocy terapeuty par, który pomaga w tego typu rozmowach, być może żona taką propozycje uznała by jako gest dobrej woli z Pana strony. Zawsze można spróbować. Będzie to także miejsce w którym zarówno i żona jak i Pan będą mogli porozmawiać o swoich zranionych uczuciach, oczekiwaniach i zaplanować dalsze postępowanie. Pozdrawiam.