W jaki sposób można pozbyć się białych rozstępów?

Dzień dobry, Mam 24 lata i mam problemy z rozstępami. Mam 164 i wazę 55 kg. Jestem sczupla osoba a rozstępy sa bardzo widoczne. Mam je na całych pośladkach, udach, łydkach i nawet na kolanach. Staram sie zdrowo jadac, czasami ćwiczę i ogolnie prowadzę aktywny tryb życia. Czarni bywają sytuacje, ze czuje swędzenie na skórze na. Juz za miesiąc w tym miejscu pojawiają sie nowe białe rozstępy. Wszystkie sa białe. Czy da sie cos z tym zrobic? Czy powinnam wykonać badania hormonalne?.

Dzień dobry najlepiej udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednią metodę leczenia. Najczęściej stosuje się zabiegi laserowe i peelingi medyczne.

Dzień dobry,

W celu zmniejszenia widoczności białych rozstępów proponuje serię zabiegów laserem frakcyjnym eCO2. Oczywiście zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, podczas której zostaje Pani zakwalifikowana do tej metody oraz wykluczone zostają przeciwwskazania.

Pozdrawiam serdecznie.