W jaki sposób można skorygować wygląd pośladków?

Witam, Chciałabym sie dowiedziec jaki dostępny zsbudg mógłby skorygować wygląd pośladków. Chodzi o dołek w pośladku po zle wykonanym zastrzyku. Wyglada to bardzo nieestetycznie i sprawia problemy. Prosze powiedzieć jaki zabieg byłby wskazany aby skorygować wygląd pośladków. Pozdrawiam

Dzień dobry w zależności od głębokości zmiany można ją wypełnić wypełniaczem np Sculptra lub Radiesse.Zmiany położone nisko można unosić nićmi double needle (inaczej układa się fałd pośladkowy i zmiana niknie).Pozdrawiam .

Witam, mozna spróbować wypełnic tłuszczem pobranym z innej okolicy lub też wprowadzić nici PDO w skorę aby ja wzmocnić i w ten sposób zamaskować zagebienie. Ostatecznie wybrana metoda zalezy od tego jak głeboki i rozległe jest to zagłebienie i wktórych tkankach doszło do zaniku.