W jaki sposób można usunąć widoczne żyły pod oczami?

WITAM.mój problem to widoczne żyły pod oczami.Czy można się ich jakoś pozbyć?i co może być przyczyną ich pojawienia się?

Naczynia żylne widoczne przez skórę wynikają albo z dość powierzchownego ich przebiegu bądź też z procesu zmniejszania się grubości skóry dolnej powieki, co jest naturalne w procesie starzenia. W zależności od miejsca przebiegu tych żył można próbować maskować ich widoczność wykorzystując tu na przykład preparaty wypełniające. Ale żeby móc to zrobić trzeba Pana zdiagnozować czyli zobaczyć jak wygląda ten problem i czy jest możliwa pomoc. Najlepiej udać się na konsultację do dobrego gabinetu medycyny estetycznej.