W jaki sposób można wybielić zęby?

Witam. Chciałbym spytać jak szybko mozna wybielić zęby. Niedawno skończyłem leczenie zębów i myslałem, że będą bielsze, ale nadal mam zółte. Czy są jakieś środki w aptekach, co pomogą w miarę szybko uporać się z tym problemem?

Na rynku jest cała gama przeróżnych preparatów wybielających zęby - tylko czy na pewno jest taka potrzeba?Żaden z nich nie zmieni barwy szkliwa na stałe - tylko na kilka miesięcy.Jeżeli już to wskazany jest tu rozsądek i zachowanie odpowiedniej diety.

Najlepsze efekty i najbardziej skuteczne wybielanie zębów wykonuje się w gabinetach stomatologicznych. Proszę udać się na konsultację celem zaproponowania najbardziej odpowiedniej opcji w Pana przypadku. Pozdrawiam!

Witam serdecznie,
Jedynym pewnym i przewidywalnym sposobem na wybielenie zębów jest profesjonalne wybielanie w gabinecie. Dzięki temu otrzymujemy wyraźny i bezpieczny efekt wybielenia zębów.
Dostępne są również preparaty do domowego wybielania, ale ich skuteczność bywa bardzo różna. Ich nieprawidłowe stosowanie może również doprowadzić do groźnych powikłań. Jeśli już je stosujemy, należy ściśle przestrzegać zaleceń z dołączonej ulotki.