W jaki sposób można wydłużyć stosunek?

Mam pytanie czy jak podczas stosunku zazwyczaj jak dostaje szybko ejakulacji dochodze to jest wina od moich chormonów mam 27lat a wyglądam na mniej zazwyczaj mi dają 15 i mam cały czas tak moja partnerka denerwuje się ze szybko zakańczam proszę o pomoc czy mam sobie kupić tabletki na poprawę stosunku ja bym chciał długo uprawiać seks chyba że to zależy od długości mojego członka jeszcze wynalazłem sposoby na wydłużenie stosunku przedwczesnego wytrysku czy ktoś mi pomoże???

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny leczy się farmakologicznie (prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapeutycznie (prowadzi psycholog seksuolog). Zawsze pierwszym krokiem jest jednak diagnoza, właściwe rozpoznanie Pana sytuacji. W tym celu konieczna jest dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!