W jaki sposób naprawić relację z mamą?

Witam. Mam pewien problem.. Chciałabym naprawić relacje z mama.. Od dłuższego czasu nie potrafie z mamą rozmawiać o niczym, nawet przestałam Jej ufać.. Nie powiedziałam jej nawet że mam chłopaka ponieważ bałam się jak zareaguje na dość sporą różnice wieku.. Aby się z nim spotkać oszukałam mame i od tego czasu zaczęły się problemy między nami.. Zakazała mi kontaktu z nim a mi na nim bardzo zależy.. Chciałabym miec dobre relacje z mamą i być z nim..

Odbudowanie zaufania może zająć trochę czasu, jednak szczerość może znacząco w tym pomóc. Warto porozmawiać z mamą, prawdziwie opowiedzieć o swoich uczuciach zarówno do chłopaka, jak i do niej, a także dopytać ją o jej uczucia, emocje, potrzeby i oczekiwania. Być może jej obawy wynikają z troski lub trudnych doświadczeń? Będzie Pani miała okazję- w razie potrzeby- rozwiać wątpliwości lub razem będziecie mogły wypracować kompromis. Ważne jednak, by potem konsekwentnie trzymać się wybranych wspólnie zasad i poprzez rzetelność odbudować zaufanie.

Witam,
proszę wspomóc się wizytą u psychologa lub psychoterapeuty,gdzie jest mozliwość przepracowania Waszych wzajemnych relacji i niepokojów,których neie udało się wypowiedzieć.Po takim zrozumieniu ,będzie Pani umiała nie tylko swobodnie rozmawiać z mamą,ale dokonywać świadomych wyborów,bez lęku,że krzywdzi Pani nimi inne bliskie osoby.Zachęcam także,by w razie gotowości,wspólnie z Panią wybrała się też mama.To może być b.wartościowa forma powrotu zaufania.
Serdecznie pozdrawiam.