W jaki sposób nauczyć niemowlaka karmienia?

9miesieczna corka nie chce jesc:-(8rano zje ok 7łyzeczek kaszki, potem probuje (ok 10)z kanapką ale tylko troszke poskubie. o 13 zje kilka lyzeczek zupy, potem banana, o 17 wypije mleko (150ml), o 20 sinlac (120), o 2w nocy mleko (130ml). Nie chce jesc ziemniakow, mieska, zupek:-( Mala ma skaze bialkowa. Kiedys jadla chetnie zupki i kaszki teraz nie chce:-( Jak nauczyc ja "normalnego" jedzenia? Kiedy wprowadzac drugie danie? Dziecko nie ma zabkow, wazy 8,5kg, wzrost ok 74cm.

Witam serdecznie,

proszę napisać na mojego mejla, prześlę wskazówki i zalecenia . Generalnie zaleca się, aby dziecko próbowało prawie wszystkiego oczywiście w granicach rozsądku po ukończeniu 1 roku.

pozdrawiam