W jaki sposób odbudować zaufanie do chłopaka?

Witam. jestem z chlopakiem od 2 lat strasznie go kocham niestety czesto go ranie i uswiadamiam sobie co sie stalo dopiero po czasie, czuje ze go trace nie wyobrazam sobie zycia bez niego. czesto obiecuje zmiane i nic. wczoraj przesadzilam wypilam troche alkoholu nie panowalam nad soba. malo pamietam jest mi strasznie z tym zle. dzis powiedzial ze juz nie czuje do mnie tego co wczesniej i ze zniszczylam wszystko co budowalismy i powinnismy sie rozstac jak mam go odzyskac i odbudowac jego zaufani

Po pierwsze chce się pani zmienić, a dotychczasowe działania nic nie wniosly. Proponuję udać się na konsultację psychologiczną i -jeśli taka będzie decyzja - rozpocząć psychoterapię. Później potrzebna będzie rozmowa z chłopakiem: o tym że podjęła pani kroki ku zmianie. Niestety zaufanie łatwo stracic, trudniej je odzyskać. Do tego potrzeba czasu i wyraźnych działań. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Niestety, nie istnieją proste wskazówki ani sposoby na odbudowanie utraconego zaufania. Nie jest także możliwe "zmusić" do kontynuowania związku osoby, która tego nie chce lub sprawić, aby przestała czuć emocje, uczucia, które właśnie odczuwa.
Domyślam się, jak złe jest teraz Pani samopoczucie. Zachęcam jednak do dzielnego przetrwania tego trudnego czasu, cierpliwości i podjęciu stopniowej, powolnej (ale trwałej i skutecznej) pracy nad sobą. W zrozumieniu przyczyn Pani zachowań oraz znalezieniu skutecznych sposobów wprowadzania dobrych zmian, może być psychoterapia.
Skorzystanie z tej drogi może dać Pani tylko korzyści. Być może dzięki tym realnym i trwałym zmianom Pani partner zdecyduje się na kontynuowanie Waszego związku. Nawet jeśli tak się jednak nie stanie, rozwiąże Pani swoje problemy i osiągnie dobre cele DLA SIEBIE.

Pozdrawiam!