W jaki sposób odbudować związek po zdradzie?

Jak odbudowac zwiazek po zdradzie? Pocalowalam innego po 2 latach zwiazku z chlopakiem, przyznalam sie do bledu po roku dopiero.. zaluje strasznie, wtedy miedzy nami bylo bardzo zle.. i zamglenie nastapilo no i taka glupota.. chlopak twierdzi ze przestal mnie kochac i po 4 ms rozstania chce sprobowac odbudowac.. jak odbudowac taki zwiazek i milosc?

Witam,

1.nie rozumiem kto pyta kobieta czy mężczyzna ?
2. Jeżeli ktoś twierdzi, że nie kocha to co ma zostać odbudowane - coś czego nie ma ?
Odbudować można coś czego przynajmniej ruiny zostały
3. Pocałowanie innego to nie jest żadna zdrada. To nawet nie jest niewierność.
"Kiss is just a kiss" jak mówi poeta i ma rację.
4. Jednak zawsze możecie oboje pójść do psychologa od tych spraw.

Pozdrawiam

Na pewno warto porozmawiać o tym, co było przyczyną/ami rozpadu, o potrzebnych zmianach, odbudowie zaufania, bliskości i zaangażowania w związek. Najistotniejsze jednak, by zmiany były trwałe, a także by komunikować się z sposób jasny (mówić o swoich uczuciach, emocjach i potrzebach, pytać o to samo partnera, wspólnie wypracowywać rozwiązania).
Jeśli nie jest możliwe samodzielne przepracowanie trudności, które spowodowały rozpad, warto pomyśleć o pomocy psychologa, psychoterapeuty par i małżeństw.