W jaki sposób odstawiać lek Andepin?

dzien dobry jestem leczona na depresję 6 lat teraz w trakcie odstawiania andepinu .Czy branie co drugi dzień , przez 3 miesiące pózniej raz na tydzień i tak dalej jest własciwe ,czy mój lekarz się nie myli? pozdrawiam

Witam, odstawienie leku antydepresyjnego powinno odbywać się pod nadzorem lekarza.
Lekarz przecież ma doświadczenie w takich sprawach. Poza tym to dobry znak, że zdecydował się odstawić lek. Myślę jednak, że dobrze by było gdyby na ten okres zapewniła Pani sobie wsparcie psychoterapeutyczne pozdrawiam