W jaki sposób odstawić Pramolan?

Dzień dobry. Biorę od 10 listopada pramolan 3 razy dziennie, chciałabym pomału odstawić. W jaki sposób mam to zrobić jak schodzić z dawki. Czy można odrazu przestać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do psychiatry. Po badaniu lekarskim będzie możliwość odpowiedniego postępowania. Należy także poznać przyczyny z jakich chce Pani odstawić lek? na jak długo lekarz psychiatra go zapisał? itp