W jaki sposób odzyskać byłego partnera?

Jak mam odzyskać mojego byłego? Rozstaliśmy się rok temu, a ja ciągle o nim myślę i nie wiem jak mam mu to powiedzieć. Rozstałam się z nim z mojej winy przez zły wpływ moich byłych znajomych. Myślałam, aby napisać do niego list, gdyż uważam że jest to bardziej osobiste i mocniej wpłynie na niego niż wiadomość napisana na portalu społecznościowym lub sms. Kilka razy próbowałam nawiązać z nim kontakt, przez wiadomości na portalu sp. i nie wykazywał chęci rozmowy ze mną,boję się że już za późno.

Najlepsza jest rozmowa w cztery oczy - wtedy można sobie różne rzeczy wyjaśnić i omówić, a nie zostać z nimi i "bezdusznym" listem. Aaaaale - pisze Pani, że kilkakrotne próby podjęcia z byłym kontaktu spaliły na panewce i nie wykazał on takiej chęci. Wydaje się, że po roku czasu Pani były partner odbudował swoje życie na nowo i nie wykazując chęci kontaktu daje Pani do zrozumienia, że raczej nie ma w tym nowym życiu miejsca na powrót do byłej relacji. Uszanowałabym ten wybór. Polecam przeformułować pewne rzeczy, priorytety w Pani zyciu i wyznaczyć nowe cele. A byłą relację zamknąć tak, aby było miejsce na nowe znajomości. Nie jest to łatwe - rozstania nigdy nie są łatwe. Ale bez tego nie ruszy Pani do przodu i będzie się kręcić ciągle w przeszłości, która nie przynosi perspektyw na przyszłość. Pozdrawiam.

Witam. Może tak być ze jest już za późno na powrót. List to dobre rozwiązanie ale czy były partner będzie zainteresowany tym listem? Trudno powiedzieć. Proszę zaproponować mu spotkanie. Jeśli nie będzie chciał to znaczy że już podjął decyzję by ostatecznie zakończyć związek /znajomość. Nie jest łatwo odzyskać partnera jeśli on tego nie będzie chciał. Pozdrawiam