W jaki sposób odzyskać słuch?

Witam. Moja mam poltora roku temu z dnia na dzien stracila sluch w lewym uchu (ubytek 98%). Towarzysza temu szumy w uchu i na poczatku wymioty i zawroty glowy. Miala robione badanie HRCT kosci skroniowych- nie wykryto otosklerozy. Tomograf komputerowy nie wykazal zadnych zmian w glowie. Budowa ucha zgodna- zadnych zmian. Badania neurologiczne tez ok. Czy jest jeszcze cos co moznaby zrobic zeby chociaz sprobowano odzyskac sluch?

Otoskleroza to choroba, która rozwija się przez kilkadziesiąt lat, więc diagnostyka w tym kierunku wtedy to bzdura! Nie wiem jakie choroby Mama jeszcze ma? Serce, cholesterol,zakrzepica, żylaki,cukrzyca, nadciśnienie. Wiek? Leki jakie bierze? To bardzo długi temat do rozmowy i licznych badań słuchu, badania Dopplera naczyń szyjnych i kręgowych itd...Przyjedźcie, spróbuję pomóc