W jaki sposób opanować zazdrość partnera?

Witam. Mój problem pojawia się z zazdrości o partnera ale najgorsze jest to że ja zawsze go obrażam wyzywam...kocham Go bardzo ale jak nie kontroluje tego gdy pije alkohol później nic nie pamiętam i takie coś ciągle się powtarza boję się że mnie zostawi jak się to nie zmieni zawsze przepraszam i mówię że się to już nie powtórzy ale sobie z tym nie radzę... Ostatnio miałam takiego doła że nie chciało mi się z nikim rozmawiać płakałam i nawet powiedzialam że nie chce tu być chce do mojego dziadka który już nie żyje... Boję się sama siebie bo niewiem co się dzieje w mojej głowie. Chciałam iść do lekarza ale niestety nie ma mnie w kraju. Myslalam o tabletkach na uspokojenie ale czy one mi pomogą? Sama sobie z tym nie poradzę co mam robić?

Witam,
Moim zdaniem potrzebna jest Pani konsultacja psychiatryczna i psychoterapia. Absolutnie nie radzę zażywać przypadkowo dobranych leków uspokajających bo może sobie Pani zaszkodzić. Wszystkie leki mają skutki uboczne, dodatkowo niektóre substancje psychoaktywne mogą uzależniać pacjenta. Obecnie istnieje możliwość konsultacji psychologicznej przez internet, nie jest to według mnie idealne rozwiązanie, ale lepsze to niż nic, skoro nie ma Pani w kraju.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości
Beata Kot

Witam Panią Serdecznie,

Środki uspokajające dają szybką ulgę, wywołują uczucie odprężenia i zadowolenia,
na krótką metę- do dwóch tygodni, gdyż silnie uzależniają...
Dlatego zachęcam Panią mocno do kontaktu i wsparcia psychologicznego, by dotrzeć do prawdziwej przyczyny, występujących u Pani symptomów.

Proszę nie zwlekać i sięgnąć po potrzebną Pani pomoc.
Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tylko dobrego nastroju,
irena.mielnik.madej@gmail.com