W jaki sposób osoby sparaliżowane uprawiają seks?

Witam. Jak dwie osoby sparaliżowane od pasa w dół, ale z zachowaną sprawnością seksualną, mogą uprawiać seks?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli obie osoby są sparaliżowane to odbycie stosunku może być techniczne bardzo trudne, wręcz niewykonalne, ponieważ wyeliminowane są ruchy miednicy. Jeśli dotyczyło by to tylko jednej osoby, to po prostu druga przejęłaby inicjatywe.
Pozdrawiam