W jaki sposób pielęgnować siwiejące włosy?

Siwe włosy u 18-latka? Zauważyłem to kilka miesięcy temu. Rosną po kilka w jedym miejscu, np. na czubku głowy, między bokiem a tyłem głowy. Jak na razie nie jest to mocno widoczne, ale znajomi to zauważyli. W mojej rodzinie nikt nie miał takiego problemu. Nie wiem czy to może być przyczyną, ale miałem/mam refluks dwunastniczo-żołądkowy, mam też jakieś problemy z krążeniem (żylaki nóg-jak na razie niewielkie). Odżywiam się w miare przyzwoicie. Co może być tego przyczyna i co mogę z tym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Czy jakiś stres w ostatnim czasie? Sądzę że wskazana jest konsultacja lekarza dermatologa ewentualnie endokrynologa