W jaki sposób pielęgnować włosy pozbawione blasku?

Witam. Mam 30 lat. Moje włosy są suche, pozbawione blasku, słabe, i rzadkie. W jaki sposób pielęgnować włosy? Jaki szampon i odżywki (proszę polecić godna zaufania firmę) najlepiej stosować aby włosy były zdrowe, pełne blasku i odżywione? Proszę o poradę. Pozdrawiam Aśka.

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do hurtowni/sklepu fryzjerskiego i poprosić o pomoc w doborze kosmetyku. Bardzo ciekawą linię produktów ma firma davines, której produkw tworzone są z naturalnych składników, niestety jej minusem jest dosyć wysoka cena.

Jeżeli dotychczasowa pielęgnacja włosów nie przyniosła efektów to warto zainteresować się zabiegami olejowania włosów. Jest to zabieg nakładania odpowiednio dobranych, naturalnych olejków na włosy.Przy zakupie szamponu proszę wybierać delikatne szampony bez zawartości SLS i SLES